Aparaty Słuchowe – Nowości

Aparaty słuchowe to branża, która rozwija się bardzo szybko i prężnie. Prawie w każdym kwartale producenci aparatów zaskakują nas coraz to nowymi pomysłami odnośnie możliwości ułatwienia pacjentom funkcjonowania w dzisiejszych czasach.

Jakiś czas temu pisaliśmy artykuł o zdalnym dopasowaniu aparatów słuchowych – znajdziecie go tutaj.
W tamtym artykule opisaliśmy system, w którym zmiany dokonywane w aparacie słuchowym są przesyłane w formie paczek poprzez chmurę do pacjenta.
GN ReSound zaskoczył nas w tym miesiącu nowym rozwiązaniem – aktualnie istnieje możliwość zdalnego podłączenia aparatów słuchowych „na żywo” i przeprowadzenie takiej samej sesji dopasowania aparatu słuchowego jak miałoby to miejsce w gabinecie. Wszystko przy pomocy telefonu, aplikacji oraz specjalnej chmury, do której posiadamy dostęp jako użytkownicy. Państwa aparaty słuchowe mogą również posiadać takie możliwości!

W dzisiejszych czasach coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że zdalne rozwiązania dają dużo możliwości. Nie zastąpią one całkowicie wizyty w gabinecie, spotkania, rozmowy i badania na żywo. W dużej mierze pozwolą na to, aby w sytuacjach kryzysowych czy trudnych móc nadal nieść pomoc naszym pacjentom.

Jest dla nas szalenie istotne, abyśmy pozostawali z Państwem w stałym kontakcie. Chcemy mieć możliwość reakcji na wszystkie sprawy z którymi Państwo się  do nas zgłaszacie. Im szybciej jest to możliwe tym lepiej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x